Privātuma Politika2018-05-19T17:51:16+00:00

Privātuma Politika

 

SIA “Zive” (Reģ. Nr. 40003688488) (turpmāk tekstā “mēs”) rūpējas par Jūsu privātumu un personas datu aizsardzību, kad apmeklējat mājas lapu (zive.lv) (turpmāk “mājas lapa”). Šī privātuma politika attiecas uz Jums un Jūsu personas datiem, kurus nododat mums un turpinot lietot mājas lapu, Jūs piekrītat šai privātuma politikai. Ja, tomēr nepiekrītat, lūdzam Jums neiesniegt mums savus personas datus.

Kas ir “personas dati”

Ar terminu “personas dati” ir domāta tāda informācija vai tās fragmenti, kas saistīti tieši ar Jums vai tādu informāciju, kas varētu mums ļaut Jūs identificēt tiešā vai netiešā veidā.

Kādus personas datus mēs apkopojam

Mēs neapkopojam nekādus Jūsu tiešos personas datus, kā piemēram Jūsu vārds, e-pasts vai tālruņa numurs, jo mūsu mājas lapā neeksistē iespēja šādu informāciju iesniegt. Taču, mūsu mājas lapā ir norādīts gan kontakttālrunis, gan arī e-pasts pa kuru ir iespējams ar mums sazināties. Tā kā tālrunis nav saistīts ar mājas lapu, tad informāciju, ko nododat telefoniski neuzskatām kā daļu no šīs mājas lapas privātuma politikas. Taču, ja sūtat mums elektronisko ziņu uz mūsu e-pastiem piemēram zive@zive.lv, tad šī informācija ir saistīta ar mājas lapu, jo e-pasti tiek glabāti uz tiem pašiem serveriem, uz kuriem glabājas mājas lapa. Tā kā netiek izmantota kontaktforma, tad informācija, ko norādāt, kad sūtat mums e-pastu ir Jūsu pārziņā, jo mēs nepieprasām nekādu obligātu lauku aizpildi sūtot e-pastu. Ja nejūtaties komfortabli atklāt savu vārdu vai citus personas datus, tad esat laipni aicināti to nedarīt.

Sīkdatnes (`cookies` no angļu valodas)

Šī mājas lapa, gluži kā daudzas citas vietnes izmanto sīkdatnes (“cookies” angļu valodā), kas paredzētas, lai uzlabotu mājas lapas lietošanas pieredzi, kā arī, lai nodrošinātu optimizētu darbību.

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī, galvenokārt ar mērķi, lai saglabātu lietotāja individuālos iestatījumus, gadījumiem, ja atgriežaties šajā vietnē. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Sīkdatnes šajā mājas lapā galvenokārt tiek lietotas, lai uzskaitītu apmeklētāju skaitu, taču svarīgi ir norādīt, ka informācija ir absolūti anonīma un tiek saņemts tikai lietotāju skaits.

Kopumā, sīkdatnes tiek lietotas, lai uzlabotu vietnes lietošanas ērtību, taču, ja nevēlaties izmantot sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes. Sīkāk par to iespējams uzzināt šeit. Tomēr svarīgi zināt, ka pilnībā bloķējot visas sīkdatnes, atsevišķas vietnes funkcijas var nestrādāt pilnvērtīgi.

Vairāk par sīkdatnēm iespējams uzzināt šeit.

Kā mēs apstrādājam un izmantojam personas datus

Mēs aizsargājam Jūsu privātumu un personas datus atbilstoši datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.

Mēs neizpaužam personīgo informāciju trešajām personām, vienīgi ja tas ir noteikts likumos. Mēs nepārdodam nekādu personīgo informāciju.

Mēs augsti vērtējam Jūsu personas datu drošību, tādēļ veicam virkni drošības pasākumu: mēs izmantojam „Secure Socket Layer” (SSL), lai aizšifrētu protokolu informāciju ,kad apmeklējat lapu. Informācija par jūsu darbībām mūsu mājas lapā tiek aizšifrēta jūsu datorā, aizsūtīta pa internetu kā sajaukts kods un atšifrēta mūsu drošajā serverī. Tā nevar tikt izlasīta sūtīšanas laikā.